Advantage Austria

ADVANTAGE AUSTRIA – це зовнішньоекономічна організація Палати економіки Австрії та найбільший надавач послуг у галузі міжнародних відносин. Завдяки мережі, яка включає понад 100 філій у 70 країнах, ADVANTAGE AUSTRIA має унікальну можливість для консультування та підтримки австрійських компаній у всьому світі.

Торгові радники ADVANTAGE AUSTRIA надають підтримку передусім австрійським, але також міжнародним компаніям у встановленні нових ділових контактів та зміцненні існуючих ділових відносин. Ми допомагаємо наданням рішень та сервісних послуг, серед іншого за такими напрямками, як вихід на ринок, підтримка на ринку, інвестиційні консультації, джерела постачання та фінансування.

Зв'яжіться з нами
Ірина Делеган
Ірина Делеган

(німецька, українська)​

Послуги

Торговий відділ Посольства Австрії відкритий для всіх австрійських та українських компаній, які зацікавлені у двосторонніх ділових відносинах. Ми займаємося організацією спеціалізованих семінарів та економічних місій, які відбуваються декілька разів на рік, та беремо участь у міжнародних виставках по всій Україні.

Ми влаштовуємо семінари для австрійських компаній в Австрії, в рамках яких ми інформуємо про актуальні відомості щодо заснування фірм в Україні, надаємо консультації з правових питань та питань в сфері нерухомості. Ми допомагаємо австрійським компаніям налагоджувати діяльність та знаходити ділових партнерів в Україні.

Ми можемо надати Вам інформацію про австрійські компанії, які зацікавлені у веденні бізнесу в Україні, про австрійських експортерів та імпортерів та про умови ведення бізнесу в Австрії. Будь ласка, ознайомтеся з об’явами про заходи на нашому сайті .

Якщо Ви хочете отримувати наш щомісяний електронний часопис “Австрія”, будь ласка, напишіть нам на електронну адесу kyiv@advantageaustria.org.

інформація
Фотогалерея
Відео
Зв'язатися з учасником виставки

English English
Українська Українська