AKY Тechnology – компанія, метою якої є надавати технічні інновації та послуги, орієнтовані на забезпечення технологічних рішень для ринку зернобобових та олійних культур Туреччини і всього світу.
AKY Тechnology, має в своєму арсеналі різноманітні види машин для обробки зернових, бобових насіння і олійних культур для харчової промисловості, здійснює розробку, установку і поставку запасних частин і комплектуючих для технологічних систем управління всіма процесами обробки продуктів з моменту збору врожаю до моменту їх подачі на стіл.
AKY Тechnology

AKY Тechnology

AKY Тechnology – компанія, метою якої є надавати технічні інновації та послуги, орієнтовані на забезпечення технологічних рішень для ринку зернобобових та олійних культур Туреччини і всього світу. AKY Тechnology, має в своєму арсеналі різноманітні види машин для обробки зернових, бобових насіння і олійних культур для харчової промисловості, здійснює розробку, установку і поставку запасних частин і комплектуючих для технологічних систем управління всіма процесами обробки продуктів з моменту збору врожаю до моменту їх подачі на стіл. Основне призначення машин і матеріалів, які випускаються компанією AKY Тechnology, полягає у виконанні операцій по очищенню харчових продуктів, після збору врожаю від сторонніх часток (грунт, камені, пил і т.д.), промивання і відділення якісних зерен від дефектних (роздроблених, недозрілих, диких і т.д.)

Зв'яжіться з нами

+905326484180
www.akytechnology.com

Продукти та рішення
  • International exhibition for agriculture, food, food processing and woodworking
  • Organization of comprehensive conference programs with the best industry experts
  • Extensive individual support before and during the show
  • Support by our experienced partners regarding transport, customs clearance and travel
  • Professional advice for stand construction and design
  • Comprehensive visitor marketing before the show
Фотогалерея
Відео
Зв'язатися з учасником виставки

English English
Українська Українська