Компанія Бондіолі і Павезі Україна ТОВ засновано в 2005 році та є дочірньою компанією групи BONDIOLI & PAVESI. З дати свого заснування, компанія тісно співпрацює з виробниками сільськогосподарських, промислових та будівельних машин надаючи комплексну технічну і комерційну підтримку в питаннях приводу вузлів та агрегатів.

Бондіолі і Павезі Україна, ТОВ

Бондіолі і Павезі Україна, ТОВ

Компанія Бондіолі і Павезі Україна ТОВ засновано в 2005 році та є дочірньою компанією групи BONDIOLI & PAVESI. З дати свого заснування, компанія тісно співпрацює з виробниками сільськогосподарських, промислових та будівельних машин надаючи комплексну технічну і комерційну підтримку в питаннях приводу вузлів та агрегатів. Кваліфікований персонал та широкий асортимент продукції, наявної на складі, в змозі швидко задовольнити потреби вибагливих покупців. Товариство Бондіолі і Павезі Україна представляє в Україні відомі у всьому світі товари: BONDIOLI & PAVESI – привідні вали; BONDIOLI & PAVESI – редуктори; BIMA – мультиплікатори; DINOIL – гідророзподільники; HP HYDRAULIC – аксіально-поршневі та шестеренні насоси і мотори; FIRA – теплообмінники.
Крім товарів власного виробництва, товариство пропонує продукцію інших провідних компаній, яка доповнює асортимент та дозволяє запропонувати повний комплект компонентів: ARAG – комп`ютери та комплектуючі сільськогосподарських обприскувачів; ANNOVI REVERBERI – насоси для сільськогосподарських обприскувачів; POLMAC – хімічні змішувачі, багатоходові крани, лічильники потоку; OGNIBENE – насоси дозатори рульового керування; FIENI – вентиляторні блоки для садових обприскувачів; BATTIONI PAGANI – вакуумні насоси, компресори вигрібних машин; METALTECNICA – засувки та комплектуючі вигрібних машин; SALVARANI – електричні системи управління сільськогосподарських машин; BRAGLIA – форсунки та компоненти для садових обприскувачів; SIMOL – домкрати, опорні стійки напівпричепів, опорні колеса.

Зв'яжіться з нами

+380 35 249 21 25

Продукти та рішення
  • International exhibition for agriculture, food, food processing and woodworking
  • Organization of comprehensive conference programs with the best industry experts
  • Extensive individual support before and during the show
  • Support by our experienced partners regarding transport, customs clearance and travel
  • Professional advice for stand construction and design
  • Comprehensive visitor marketing before the show
Фотогалерея
Відео
Зв'язатися з учасником виставки

English English
Українська Українська