Компанія KRAFT протягом багатьох років  розробляє, виготовляє і впроваджує на ринок України та Європи широкий асортимент продукції, який представлений як стандартними виробами для використання у всіх сферах діяльності, так і спеціальними виробами, аналогів яких немає на ринку України.

КРАФТ КОРПОРЕЙШН, ТОВ

КРАФТ КОРПОРЕЙШН, ТОВ

Протягом багатьох років Компанія KRAFT розробляє, виготовляє і впроваджує на ринок України та Європи широкий асортимент продукції, який представлений як стандартними виробами для використання у всіх сферах діяльності, так і спеціальними виробами, аналогів яких немає на ринку України.

Для аграрного сектора

Ми виготовляємо пластикові ємності для перевезення і зберігання води і добрив. Ємності даної серії зарекомендували себе в польових умовах як надійні і довговічні. Агро ємності компанії KRAFT запатентовані як інноваційні розробки.

Також окремим напрямом в нашому виробництві є виготовлення будиночків для телят. Аналогів даної продукції немає в Україні, а якість матеріалів і комплектуючих будиночків допомогло виростити вже багато поколінь телят.

Крім ємностей для перевезення добрив ми виготовляємо сховища для добрив. Асортимент даної продукції представлений ємностями від 1 м3 до 3000 м3.

Новинкою на ринку ємностей для добрив є змішувачі для маточного розчину з повним зливом. Дані ємності спроектовані з урахуванням всіх вимог і побажань фахівців провідних аграрних підприємств України.
Також ми виготовляємо ємності для перевезення риби та басейни для її розведення.

Зв'яжіться з нами

+380 67 545 22 11

Продукти та рішення
  • International exhibition for agriculture, food, food processing and woodworking
  • Organization of comprehensive conference programs with the best industry experts
  • Extensive individual support before and during the show
  • Support by our experienced partners regarding transport, customs clearance and travel
  • Professional advice for stand construction and design
  • Comprehensive visitor marketing before the show
Фотогалерея
Відео
Зв'язатися з учасником виставки

English English
Українська Українська