НВК “Квадрат”

НВК “Квадрат”

Науково-виробнича компанія «Квадрат»
Була створена у 2010 році, як приватна компанія, що займається дослідженнями в галузі живлення рослин, розробкою та виробництвом високоефективних добрив.
Наш бізнес сфокусовано на створення високоякісного сервісу та продуктів для сільськогосподарських підприємств, що забезпечують зростання рентабельності рослинництва завдяки впровадженню високоефективних сучасних технологій.
НАШІ ЗАМОВНИКИ ТА ПАРТНЕРИ
Серед наших замовників сьогодні є як великі агрохолдинги, так і фермерські господарства. Ми надаємо якісні продукти, сервіс та консультації, ділимося своїм досвідом з кожним нашим замовником. Завдяки розвиненій мережі дистриб’юторських компаній-партнерів забезпечується якісний сервіс у різних регіонах України.
ТЕХНОЛОГІЯ ТА ВИРОБНИЦТВО
Процес виробництва наших рідких добрив «Квантум» є унікальним і ґрунтується на використанні багатьох сучасних технологій, високоякісних інгредієнтів та сировини. У 2018 році вперше в Україні було введено в експлуатацію надсучасну лінію по виробництву мікрогранульованих добрив. Високий рівень виробництва та якість продукції, що випускається компанією, підтверджується міжнародним сертифікатом TUV SUD (Німеччина), щодо відповідності системи менеджменту якості вимогам ISO 9001:2015, зокрема у галузі розробки, виробництва та
продажу комплексних добрив.
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО
У процесі нашої роботи ми використовуємо найкращий світовий досвід з розробки та виробництва добрив. Наші спеціалісти відвідували або проходили стажування на підприємствах з виробництва добрив в Італії, Польщі, Бельгії, Канаді, Китаї та Австралії. Також ми вивчали досвід світових лабораторій з листкової діагностики.
Наша компанія зареєструвала лінійку добрив “Quantum” у Європейському Союзі в якості Добрива ЕС (EC Fertilizer), також продукти прошли державну реєстрацію в Республіці Білорусь та Молдові.

Зв'яжіться з нами
Капітанська Ольга Сергіївна
Капітанська Ольга Сергіївна

К.б.н., Керівник науково-дослідного відділу

(Українська, англійська, російська)​

Список продуктів компанії

ТОВ НВК «КВАДРАТ» розробляє та виготовляє:
1. Лінійку добрив для позакореневого живлення під торговою маркою Quantum
 Комплексні спеціалізовані та універсальні мікродобрива

  • Моноелементні спеціальні добрива
  • Функціональні добрива направленої специфічної дії
  •  Добрива фітогормональної дії

2. Лінійку рідких високочистих стартових NPK добрив під торговою маркою Quantum Diafan ACTion
3. Лінійку мікрогранульваних стартових добрив під торговою маркою Quantum UltraStart
4. Лінійку високотехнологічних ад’ювантів під торговою маркою Quantum Assistant
5. Лінійку сухих водорозчинних добрив під торговою маркою Proventus

Фотогалерея
Відео
Зв'язатися з учасником виставки

English English
Українська Українська