Спілка Автоматизаторів Бізнесу

Спілка Автоматизаторів Бізнесу

“Спілка Автоматизаторів Бізнесу” – всеукраїнська громадська організація, яка об’єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективному використанні в різних галузях економіки.

Головна мета Спілки – сприяння створенню нових інформаційних систем для автоматизації підприємств, забезпечення якісного супроводу та впровадження таких систем, розширення мережі професійних компаній з автоматизації бізнесу, навчальна та просвітницька робота.

Компанії, що входять до Спілки, можуть допомогти користувачам в підборі технологій для вирішення будь-яких бізнес-задач, надати послуги з впровадження та супроводу інформаційних систем для управління та обліку. Це висококваліфіковані команди з великим досвідом роботи на ринку автоматизації, які мають чимало реалізованих успішних проектів, багато хто працює понад 20 років.

Зі списком успішних впроваджень членів Спілки на підприємствах с/г галузі можна ознайомитися за посиланням http://unionba.com.ua/solutions?branch=156.

Зв'яжіться з нами
Erkin Ibragimov
Erkin Ibragimov

(russian, english, german, turkish)​

Продукти та послуги

Компанії, що входять до Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу виконують комплексні проекти з автоматизації управління та обліку, надають послуги з демонстрації, поставки, налаштування та супроводу програм автоматизації бізнесу.

Для сільськогосподарської галузі ми пропонуємо такі програми:

Фотогалерея
Відео
Зв'язатися з учасником виставки

English English
Українська Українська