Основною продукцією SWIMER є серія резервуарів для зберігання рідких речовин, у тому числі палива, AdBlue, добрив, води і всіх видів хімічних речовин.

СВІМЕР-УКРАЇНА

СВІМЕР-УКРАЇНА

Основною продукцією SWIMER є серія резервуарів для зберігання рідких речовин, у тому числі палива, AdBlue, добрив, води і всіх видів хімічних речовин. Ми маємо багаторічний досвід у виробництві, розподілі та обслуговуванні пристроїв зберігання рідкого палива.
Комплексна пропозиція компанії здатнa задовольнити потреби навіть найвимогливіших клієнтів, а професійний підхід і післяпродажне обслуговування знаходяться на найвищому рівні, що робить компанію SWIMER з Торуні, безсумнівно, одним з лідерів в цій галузі в Польщі. Крім продукції найвищої якості, ми гарантуємо нашим клієнтам індивідуальний підхід і забезпечуємо повну підтримку як в юридичному, так і в технічному плані. Нашу компанію і наші продукти можна побачити на торгових ярмарках і великих виставках, в яких ми беремо активну участь, тематика яких це сфера сільського господарства, будівництва, транспорту та хімічної та іншої промисловості. Європейські сертифікати, патенти і відзнаки, які має наша продукція, гарантують найвищу якість.
Компанія SWIMER є членом Польської торгової палати сільськогосподарських машин і устаткування і асоціації ROTOPOL.

Зв'яжіться з нами

+380 67 362 63 13

Продукти та рішення
  • International exhibition for agriculture, food, food processing and woodworking
  • Organization of comprehensive conference programs with the best industry experts
  • Extensive individual support before and during the show
  • Support by our experienced partners regarding transport, customs clearance and travel
  • Professional advice for stand construction and design
  • Comprehensive visitor marketing before the show
Фотогалерея
Відео
Зв'язатися з учасником виставки

English English
Українська Українська