Компанія «ТЕГРОС» (Tegros) – офіційний дилер італійського виробника сендвiч-панелей фірми «ISOPAN» (ІЗОПАН). Ми пропонуємо на українському ринку весь спектр стінових і покрівельних сендвіч-панелей з спіненого пiнополiуретану і iзолюючіх негорючих панелей PIR.

Тегрос

Тегрос

Компанія «ТЕГРОС» (Tegros) – офіційний дилер італійського виробника сендвiч-панелей фірми «ISOPAN» (ІЗОПАН). Ми пропонуємо на українському ринку весь спектр стінових і покрівельних сендвіч-панелей з спіненого пiнополiуретану і iзолюючіх негорючих панелей PIR. Також наша компанія займається виробництвом і реалізацією будівельних оцинкованих профілів типу Z, C, U, Омега, що використовуються для швидкомонтованих металевих конструкцій і при монтажі вентильованих фасадів рiзноманiтної товщини і складності. Cучасне виробниче обладнання нашого підприємства дозволяє виготовляти широкий спектр стандартних та індивідуальних профілів товщиною від 0.7 до 3.0 мм. Монтаж та реконструкція промислових приміщень.
Другий напрямок яким ми займаємось це вживані / нові резервуари для охолодження молока від майже всіх відомих виробників, таких як Alfa Laval, DeLaval, Prominox, Japy, Westfalia, Fabdec SERAP, Mueller, PACKO, Wedholms, Frigomilk та.ін. У нас є охолоджувачі молока в наявності на складі приблизно від 300 до10 000 літрів. Всі наші танки охолодження молока випробувані і функціональні. Наші танки охолодження молока оснащено новими система очищення і пультами управління, а також з новими двигунами-мішалками і промивочними насосами. Ми можемо запропонувати вам повний асортимент запасних- частинах і сервісних послуг по території всієї України.

Зв'яжіться з нами

+380 97 658 77 63
+380 97 588 23 64

Продукти та рішення
  • International exhibition for agriculture, food, food processing and woodworking
  • Organization of comprehensive conference programs with the best industry experts
  • Extensive individual support before and during the show
  • Support by our experienced partners regarding transport, customs clearance and travel
  • Professional advice for stand construction and design
  • Comprehensive visitor marketing before the show
Фотогалерея
Відео
Зв'язатися з учасником виставки

English English
Українська Українська