ТОВ «ДЖИ ЕС Ю»

ТОВ «ДЖИ ЕС Ю»

представляє на ринку України компанію GSI International / InterSystems –  світового лідера з виробництва обладнання для елеваторних комплексів, яка випускає повний спектр сільськогосподарської продукції високої якості, з індивідуальним підходом до потреб замовників.

З власною командою сервісного обслуговування, ми маємо змогу на першу вимогу клієнта надіслати фахівця на місце експлуатації обладнання, для виявлення та усунення проблем, надання рекомендацій, а також, при необхідності, ТОВ «ДЖИ ЕС Ю» допоможемо поставити та встановити запасні частини.

Оскільки перевіреність та надійність є найбільшими цінностями для кожного з нас, кожне сконструйоване, спроектоване та побудоване нами обладнання ґрунтується саме на цих цінностях.

Ми будемо разом з вами від початкового аналізу місця будівництва, з метою розробки плану об’єкта  та до кінцевого завершення проекту. Коли ваше підприємство та врожайність продовжують рости, компанія GSU зростає разом з вами. Повна лінійка нашого обладнання для сільськогосподарських підприємств розроблена з метою максимально задовольнити потреби замовників та збільшити вашу прибутковість.

Обладнання виробництва компанії GSI, світової марки AGCO. можна побачити по всьому світу на зернових елеваторах, переробних підприємствах та портових терміналах.

Зв'яжіться з нами
Михайло Стариков
Михайло Стариков

Головний інженер
(українська, російська, англійська)​
e-mail: starikov@gsu.com.ua

Продукти та рішення
  • Зерносушарки продуктивністю продуктивністю від 3…4 т/год до 250 т/год. (модульні, збаштові, шахтні і процесні зерносушарки, TopDry)
  • бункери зберігання зерна з плоским та конусним дном;
  • зернотранспортне обладнання (норії, ланцюгові, стрічкові транспортери, тощо…) продуктивністю до 2500 т/год.;
  • Обладнання для зважування зерна у потоці продуктивністю (бункерні ваги 30…2500 т/год) які пройшли сертифікацію Мінекономрозвитку України в Національному науковому центрі «Інститут метрології»
  • пробовідбірники стаціонарні для авто і з/д транспорту та у потоці
  • металеві конструкції: башти та галереї для нашого обладнання.

GSI/InterSystems – Перевірені та надійні рішення для зернової промисловості!

Фотогалерея
Відео
Зв'язатися з учасником виставки

English English
Українська Українська