Федеральне міністерство харчової промисловостіпродовольства та сільського господарства

Ласкаво просимо!

Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства бере участь у виставці Agro Animal Show 2021 з 18 німецькими учасниками. На цій віртуальній виставці ми хотіли б познайомити вас із цими компаніями та нами самими:

 

www.agroanimalshow.german-pavilion.com

 

Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини підтримує експорт німецької продукції різними заходами. Ми беремо участь у міжнародних виставках із колективними стендами компаній, які є ідеальною платформою для знайомства з товарами, виробленими в Німеччині. “Зроблено в Німеччині” означає якість, інновації та високі стандарти безпеки. Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства продовжує виконувати широкий спектр завдань у сферах міжнародного співробітництва, світового продовольства, усунення торгових бар’єрів, розвитку нових ринків та, нарешті, але не менш важливе, добрих двосторонніх відносин з країнами на всіх континентах.

 

Крім того, Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства виступає за збалансоване, здорове та безпечне харчування. Це посилить гарантію безпеки повсякденних товарів, розвиток чітких прав споживачів та підтримку міцного, стійкого та ефективного сільського господарства.

 

Зв'яжіться з нами

messen@bmel.bund.de

Продукти та рішення
Фотогалерея
Відео
Зв'язатися з учасником виставки

English English
Українська Українська