IFWexpo Heidelberg GmbH

IFWexpo Heidelberg є дочірньою компанією DLG International і належить до провідних світових організаторів ярмарків у галузі агробізнесу. Ми працюємо в основному в Росії, Україні, Узбекистані, Казахстані та Білорусі, але ми також пропонуємо нові ринки, такі як Таїланд, Китай, Індія та В’єтнам.

Наше портфоліо виставок включає провідні сільськогосподарські ярмарки у Східній Європі та Центральній Азії, такі як AGROSALON у Москві, YUGAGRO та FarmingExpo у Краснодарі, InterAGRO та AgroAnimalShow у Києві, AgroExpoUzbekistan / AgroTechExpo у Ташкенті та KazAgro / KazFarm в Астані.

На додаток до міжнародної участі, IFWexpo організовує німецькі павільйони від імені Федерального міністерства продовольства та сільського господарства та Федерального міністерства економіки та енергетики у всьому світі.

Завдяки багаторічному досвіду ми можемо швидко реагувати на розвиток ринку та пропонувати нові та привабливі виставкові місця. Кваліфікована та компетентна підтримка експонентів та спільна участь – наша основна послуга. Ви отримуєте прибуток від наших глибоких знань про ринки та виставки, а також від нашої міжнародної мережі, яка забезпечує успішну підготовку та проведення ярмарків.

 

Зв'яжіться з нами
Friederike Arnz
Friederike Arnz

(англійська, німецька, іспанська, російська​)

Продукти та рішення
  • Міжнародна виставка сільського господарства, харчової промисловості, харчової та деревообробної промисловості
  • Організація комплексних програм конференцій з найкращими експертами галузі
  • Широка індивідуальна підтримка до і під час шоу
  • Підтримка наших досвідчених партнерів щодо транспорту, митного оформлення та подорожей
  • Професійні поради щодо будівництва та дизайну стенду
  • Комплексний маркетинг відвідувачів перед шоу
Фотогалерея
Відео
Зв'язатися з учасником виставки

English English
Українська Українська